Високопрофесійні кадри треба вирощувати

Високопрофесійні кадри треба вирощувати

Саме так вважає керівництво Коростенського заводу МДФ та УХЛК. І вони активно над цим працюють, починаючи зі школи. У місті Коростень немає практично навчального закладу, який би не отримав допомогу від заводу.
Приміром допомоги Коростенському району, є допомога для школи в с. Поліське, яка будувалася як базова, опорна школа. За допомогою заводу МДФ було встановлено систему відеоспостереження (камери знаходяться на фасадах школи), закуплено та виготовлено кришки для учнівських парт, які вже відбули свій час та вистелена нова підлога з ламінату.


У школі в с. Поліське плануємо створити учбовий клас по виготовленню меблів. Сьогодні на уроках праці хлопчики до 9-10 класу займаються «вишиванням хрестиком». Так як у нас є своя соціальна програма, ми хочемо, щоб дітки зі шкільної парти розуміли чоловічу працю, що таке дерево і що з нього можна зробити. Наше підприємство готове обладнати учбовий клас інструментом і матеріалами, щоб діти могли навчитися самостійно виготовляти парти, столи, стільці», - говорить Катерина Самчук, директор УХЛК.


За твердим переконанням Катерини Іванівни, високопрофесійні кадри потрібно вирощувати зі школи, для чого на підприємстві розроблена об’ємна багатоступенева соціальна освітня програма.
Одним із щаблів програми є співпраця з Малинським лісовим коледжем, де діти навчаються деревообробці. Спеціально для випускників коледжу була влаштована екскурсія підприємством, щоб ознайомити студентів з новітніми європейськими технологіями, розповісти про сам завод та методи роботи.


«Потреба в високопрофесійних кадрах є зараз і буде в подальшому. Ми хочемо навчати дітей, щоб після закінчення коледжу або університету вони залишилися в регіоні працювати на нашому підприємстві, а не шукали кращої долі за кордоном. Спеціально для цього ми вже будуємо лабораторії, навчальні класи, де діти зможуть проходити практику, здавати іспити, навчатися», - відзначає Катерина Самчук.


За тиждень з випускниками Малинського технікуму проводитимуться співбесіди та анкетування щодо прийому на роботу з одночасним продовженням навчання у Житомирському технологічному університеті без відриву від виробництва. Відібрані випускники проходитимуть оплачуване стажування на заводі до 1 вересня з подальшим офіційним працевлаштуванням.

Читайте также: Коростенський УХЛК запрошує на роботу близько 3500 фахівців різних спеціальностей

Олександра Мішина