Пасажири електричок Київ-Коростень пригрозили акціями протесту

Пасажири електричок Київ-Коростень пригрозили акціями протесту

Пасажири електричок сполученням Київ-Коростень обурені нелюдськими умовами перевезення і готові вийти на акції протесту.

Зустріч самоорганизующихся ініціативних груп пасажирів сталася на станції електропоїздів "Святошин" у Києві. Під скаргами до "Укрзалізниці" на грубі і неодноразові порушення обов'язків перевізника і прав користувачів послуг приміської залізниці зібрано вже понад 1200 підписів.

"Якщо влада негайно не відреагують на скаргу пасажирів, то почнемо протестну кампанію", - заявили в оргкомітеті ініціативних груп. За їхніми словами, необгрунтоване скорочення кількості поїздів і вагонів, регулярні запізнення електропоїздів, незадовільний санітарний і технічний стан платформ та рухомого складу, несвоєчасне інформування пасажирів про зміни розкладу та відмова на вимогу пасажира повертати гроші за придбаний квиток шкодять здоров'ю та завдають матеріальної шкоди пасажирам.

"... Від значного погіршення якості залізничного сполучення на ділянці Київ-Коростень (за останні півроку) страждають близько 100 тис жителів Ірпінської агломерації, 27 тис Малина і 66 тис Коростеня, адже значна частина населення працює та навчається в Києві", - йдеться в повідомленні. "Переповнені вагони створюють небезпечні для життя і здоров'я умови (в тамбурах 5х2 м знаходиться до 25 чоловік.); Регулярні запізнення електропоїздів на 5-120 хв;. Простої між станціями (До 60 хв) привоздять до численних запізнень на місця роботи та навчання », - пояснили організатори акції. Вони також нагадали, що єдиним альтернативним транспортом є маршрутки, які коштують удвічі дорожче і також переповнені в години пік.