МДФ

Из-за чрезмерного контроля лесоводы Житомирской области не могут экспортировать дрова, Коростенский завод МДФ предлагает решение

Проблемы, с которыми сталкиваются экспортеры лесной продукции, обсуждали в Житомирском облсовете 15 февраля. Представители лесхозов жалуются: из-за чрезмерной придирчивости контролирующих органов стало крайне трудно продавать дрова за границу.

Нове підприємство у Коростені запропонувало роботу випускникам Житомирського державного технологічного університету

Отримати перше робоче місце на сучасному підприємстві європейського рівня – така можливість є у студентів Житомирського державного технологічного університету. Понад 60 старшокурсників зустрілися із потенційними роботодавцями, щоб дізнатися більше про Деревообробний комбінат, який стрімкими темпами будується поблизу Коростенського заводу МДФ і запрацює вже незабаром.

Високопрофесійні кадри треба вирощувати

Саме так вважає керівництво Коростенського заводу МДФ та УХЛК. І вони активно над цим працюють, починаючи зі школи. У місті Коростень немає практично навчального закладу, який би не отримав допомогу від заводу.

ЖДТУ готуватиме фахівців нових технічних спеціальностей для Коростенського заводу МДФ та деревообробного комбінату «УХЛК»

     На пропозицію керівництва «Коростенського заводу МДФ» та деревообробного комбінату «УХЛК» Шевело В.М. та Самчук К.І. відповідно, щодо підготовки профільних спеціалістів, потреба в яких сьогодні стоїть дуже гостро – відгукнувся ректор Житомирського технологічного університету Віктор Євдокимов.