Студенты

Нове підприємство у Коростені запропонувало роботу випускникам Житомирського державного технологічного університету

Отримати перше робоче місце на сучасному підприємстві європейського рівня – така можливість є у студентів Житомирського державного технологічного університету. Понад 60 старшокурсників зустрілися із потенційними роботодавцями, щоб дізнатися більше про Деревообробний комбінат, який стрімкими темпами будується поблизу Коростенського заводу МДФ і запрацює вже незабаром.

Високопрофесійні кадри треба вирощувати

Саме так вважає керівництво Коростенського заводу МДФ та УХЛК. І вони активно над цим працюють, починаючи зі школи. У місті Коростень немає практично навчального закладу, який би не отримав допомогу від заводу.

ЖДТУ готуватиме фахівців нових технічних спеціальностей для Коростенського заводу МДФ та деревообробного комбінату «УХЛК»

     На пропозицію керівництва «Коростенського заводу МДФ» та деревообробного комбінату «УХЛК» Шевело В.М. та Самчук К.І. відповідно, щодо підготовки профільних спеціалістів, потреба в яких сьогодні стоїть дуже гостро – відгукнувся ректор Житомирського технологічного університету Віктор Євдокимов.

УМВД Украины в Житомирской области опровергает любые обвинения в давлении на студентов

Озвученные отдельными Интернет-изданиями предположение о заинтересованности милиции спискам студентов, которые не ходили на занятия, являются безосновательными и надуманными. УМВД в рамках уголовного дела устанавливает свидетелей Интернет-мошенничеств.